На Закарпатті виявили розшукуваного Інтерполом іноземця (ФОТО)

В Ужгороді працівники поліції розшукали та затримали громадянина Люксембургу, який перебував у міжнародному розшуку за скоєння злочину в Австрії. Наразі іноземець перебуває в Ужгородському управлінні поліції. Вирішується питання про його подальшу екстрадицію.

Сьогодні, 12 серпня, працівники міграційної поліції області, спільно з працівниками  сектору міжнародного поліцейського співробітництва поліції Закарпаття, оперативними працівниками та патрульними поліцейськими, розшукали іноземця, який перебував у міжнародному розшуку.

Відомо, що за обліками даних Генерального секретаріату Інтерполу 32-річний громадянин Люксембургу розшукувався правоохоронними органами Австрії за скоєння кримінального правопорушення. Проте чоловік переховувався за межами країни, намагаючись уникнути покарання.

Поліцейські з’ясували, що нещодавно іноземець потрапив на територію України і впродовж останніх двох днів  винаймав квартиру в Ужгороді. Чоловіка розшукали за встановленою адресою та затримали його в порядку статті 208 КПК України.

Наразі іноземець перебуває в Ужгородському районному управлінні поліції. В подальшому вирішуватиметься питання про екстрадицію чоловіка до країни ініціатора розшуку, – інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області. 

Нагадаємо, недалеко від Закарпаття затримали 349 нелегалів (ФОТО).

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*