На Закарпатті юна перукарка уклала підрядів на ремонт доріг на 1,5 млн гривень: подробиці

Закарпатський ДІАЛОГ на початку квітня повідомляв, що Виноградівська міська рада протягом двох тижнів підписала 25 угод на понад 1 млн грн із місцевою підприємицею Олександрою Лемак на поточний ремонт вулиць міста.

Виноградівська міська рада з 8 по 20 квітня поточного року підписала з місцевою підприємицею Олександрою Лемак ще 15 угод на поточний ремонт вулиць загальною сумою 510 тис. грн, повідомив портал Наші Гроші. Вартість робіт в кожній з угод є меншою, ніж 50 тис. грн, тому укладені вони за неконкурентною процедурою звітування. Про це пише Голос Карпат.

«Наші Гроші. Львів» вже писали про плідну співпрацю Олександри Лемак з Виноградівською міською радою. Як підприємиця 22-річна випускниця львівського коледжу за спеціальністю «перукар-візажист» зареєструвалась 11 березня 2021 року. Рівно за тиждень до того, як отримала перше замовлення на ремонт вулиці Королівської у Виноградові. Впродовж місяця вона отримала від міськради ще 1,6 млн грн на ремонти вулиць – всі угоди були підписані за неконкурентною процедурою звітування. У всіх угодах роботи коштували менше 50 тис. грн.

Відзначимо також, що на сайті Work.ua з січня 2021 року актуальним є резюме Олександри Лемак, де вона шукає роботу продавця-консультанта. Серед перелічених нею освітніх програм чи додаткових навичок, відсутні такі, що мали б стосунок до дорожніх робіт. Натомість Лемак наголошує, що вона «горить писанням у будь-яких його проявах» та «іноді читає по декілька книг на тиждень». Вона також «трохи художник, трохи танцюрист».

Нагадаємо, на Закарпатті побудують нову автомагістраль, яка об’єднає майже всі райони області (КАРТА).

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*