На Закарпатті запрацювала аеромедична допомога

Головне завдання системи – це медична допомога, щоб із точки А в точку Б доправити хворого, команду лікарів, чи орган для трансплантації.

На Львівщині у межах Єдиного аеромедичного простору почав чергувати вертоліт ЕС-145 із медичним модулем. До складу входить екіпаж та медична бригада, які обслуговуватимуть Львівську, Закарпатську, Івано-Франківську, Волинську, Рівненську, Тернопільську і Чернівецьку області. Про це повідомили на сайті Міністерства внутрішніх справ України, передає Мукачево.нет.

З 1 травня бригада Авіаційної системи МВС заступить на постійне чергування у Київському регіоні. До регіону входить Полтавська, Київська, Вінницька, Житомирська, Кіровоградська, Сумська, Чернігівська області та місто Київ.

Згідно з картою місць базування Системи авіаційної безпеки, пункт системи авіації МВС на Полтавщині базуватиметься у Кременчуці.

Загалом буде 15 пунктів постійного базування Системи авіаційної безпеки. В цих пунктах чергуватиме льотна бригада та бригада медиків. Зонування вибрали з урахуванням того, що один пункт базування перекриває відстань у 350 км.

Нагадаємо, на Закарпатті відкриють потужний завод із виготовлення дронів.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*