На Закарпатті зграя собак ледь не загризли маленьку дитину (ФОТО)

Маленьку дитину на Закарпатті покусали безпритульні пси.

Про цей інцидент відмітивши на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook Свалявську міську раду, повідомила мама постраждалого хлопчика – Тетяна Токар.

“Свалявська міська рада наведіть порядок з безпритульними собаками. Сьогодні біля вашого білого дому 10 собак накинулися на мою дитину. Дякуючи людям які йшли поруч і це побачивши врятували його. Закинувши в машину”, – пише мама постраждалого хлопчика.

Відомо, що такий випадок у Сваляві трапляється не вперше:

«І нічого не міняється. Дімку влітку вкусив такий пес. Вони стаями ходять і дуже агресивні. Ми приймали вакцини місяць. І таких історій в лікарні наслухалися дуже багато», – поділилася під постом згорьованої матері Жанна Сакаль.

Коментатори поділилися на два табори: одні стверджують, що для конструктивного розв’язання цієї проблеми чиновники мали б лобіювати зведення на території громади притулку та сприяти проведенню повної стерилізації вуличних тварин, інші ж наголошують на необхідності притягнення до відповідальності людей, які бездумно викидають на вулицю набридлих чотирилапих «недолюбленців».

«Стерелізація !!!!І притулки!!!За кордоном немає бродячих собак і котів!А знаєте чому? В деяких країнах світу треба платити податок на домашню тварину і тому сто разів думають чи заводити..А у нас візьмуть потім викидають а вони розмножуються»… 

 …«Ніколи за кордоном такого не бачила. А на Україні кам’яний вік до сих пір, а ще у Євросоюз хочуть, хай Господь Бог боронить».

…«Так, сьогодні в центрі було «собаче весілля»: за тічною собачкою бігала зграя кобелів.
Собака – безпритульна, багато псів – домашні.
От і робимо висновки: контроль за утриманням домашніх тварин, їх стерилізація, стерилізація вуличних і розміщення в притулках особливо агресивних – лише так можна вирішити цю проблему.
Щотижня викинуті цуценята, тому забравши з вулиці одних, зявляться інші, отже проблема потребує комплексного рішення (описаного вище)».

«…стріляйте уродів, які викидають щенят на вулицю, чи ви думаєте, пси з неба впали? А ще хоче Україна з таким менталітетом у Євросоюз. Не дай Бог!»

Знайшлися й «доброзичливці», що звинуватили у інциденті постраждалого хлопчика: 

«Я впевнена що 10000% ваша дитина щось робила не те що треба ! І налякала собак ! Або з палкою йшов , або ногою буцав до собак . Люди найгірші у світі ! Багато разів бачила коли діти самі задівали собак ! А потім ридають що собака кинулась на нього !! Наведіть будь ласка порядок з вашим малим спочатку», –прокоментувала Dariya Valerieva

На захист обуреної матері став інший користувач:

“Dariya Valerieva Я був свідком тих подій дитина просто йшла по тротуару, як від курортного на нього почали бігти зграя псів і великий рижий кусав, дякувати що поруч проїзджала біла октавія і вони затягнули малого в авто. Нетреба писати херні якщо незнаєш, це велика небезпека навіть для дорослої людини, а влада бездіє!”, – відповів на звинувачення користувач Техогляд Сертифікація

Сама ж Тетяна Токар ситуацію прокоментувала доволі емоційно:  

«Ніяких дій від влади. Сказавши, вони без силі в цьому випадку! Так просто цього не залишу.»

Нагадаємо, що на Закарпатті собака до смерті загриз жінку (ФОТО 18+).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*