
Про страхітливе вбивство повідомила Закарпатська обласна прокуратура.
За публічного обвинувачення Виноградівського відділу Берегівської окружної прокуратури жителя Берегівщини засуджено за умисне вбивство (ч. 1 ст. 115 КК України).
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Закарпатті ввечері вбили чоловіка (ФОТО)
Подія сталася у с. Веряця 11 січня цього року. Встановлено, що того вечора між обвинуваченим та його тіткою виник конфлікт, у результаті якого племінник наніс жінці удари сокирою та близько двох десятків ножових поранень, – йдеться в повідомленні.
Безпосередньою причиною смерті потерпілої стала повна ампутація голови. Після скоєного особу оперативно знайшли та затримали правоохоронці.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Витягли з недіючого септика: на Закарпатті знайшли труп людини
За рішенням суду до нього застосували запобіжний захід у вигляді тримання у спеціальному медичному закладі із суворим наглядом у Дніпрі. Це спричинено наявністю у закарпатця інвалідності внаслідок психічного розладу.
Наразі ж суд ухвалив вирок щодо призначення йому покарання у виді застосування примусових заходів медичного характеру – госпіталізації до психіатричного закладу із суворим наглядом. Там він перебуватиме і проходитиме лікування до повного одужання, – додали у прокуратурі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 26 загиблих: Україну сколихнула новина про моторошну ДТП (ФОТО)
Набрання вироком законної сили очікується.
Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).
Нагадаємо, що на Закарпатті загинув 13-річний хлопчик (ФОТО).
Додайте коментар