На Закарпатті звільнили директорів 4-х лісництв: які причини

Таке кадрове рішення прийняли після виявлених у лісництвах порушень.

За інформацією керівниці Закарпатського обласного управління Лісомисливського господарства Вікторії Білоусово, йдеться про директорів ДП “Мокрянське ЛМГ”, ДП “Довжанське ЛМГ”, ДП “Брустурянське ЛМГ” та ДП “Ужгородське ЛГ”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вантажівка з лісом у канаві: всі подробиці карколомної ДТП на Закарпатті (ФОТО)

“У цих лісництвах порушення настільки очевидні та доказові, що без притягнення до відповідальності ніхто не залишиться. Всі матеріали справ вже передано до Закарпатської обласної прокуратури”, — йдеться у повідомленні Вікторії Білоусової в Фейсбук.

Для прикладу наводять порушення у ДП “Ужгородський лісгосп”, де була встановлена нестача дров’яної деревини промислового використання твердих порід об’ємом 179,8 куб. м на суму 320,4 тис. гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Чорні” лісоруби перекрили дорогу: На Закарпатті побили лісничого (ВІДЕО)

“У ДП “Брустурянське ЛМГ” в актах виконаних робіт з природного поновлення безпідставно списано 1137,8 тис. гривень. У ДП “Довжанське ЛМГ”, ДП “Ужгородський лісгосп” та ДП “Брустурянське ЛМГ” виявлено незаконну рубку, внаслідок чого завдано шкоду лісовому господарству в сумі 375,7 тис. гривень. Дані бухгалтерського обліку не відповідають даним електронного обліку деревини, що призводить до безконтрольного списання бирок під час заготівлі деревини”, — йдеться у повідомленні на сторінці Юрія Болоховця у Facebook.

Нагадаємо, що на Закарпатті заборонили ходити та заїжджати до лісу.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*