Найбагатша людина Чехії загинула в аварії гелікоптера на Алясці

Усього під час катастрофи вертольота загинули п’ятеро осіб. Ще одну людину госпіталізували. Причини авіакатастрофи встановлюються.

Внаслідок аварії гелікоптера на Алясці загинула найбагатша людина Чехії Петр Келлнер. Про це повідомили у його фінансовій групі PPF.

«PPF з великим сумом повідомляє, що 27 березня 2021 року мажоритарний акціонер PPF пан Петр Келлнер трагічно помер в результаті аварії гелікоптера в горах Аляски», – мовиться у заяві від 29 березня.

За повідомленнями американських ЗМІ, гелікоптер розбився під час екскурсії. 56-річний Келлнер був одним з п’яти загиблих. Інші: ще один гість пансіонату Tordrillo Mountain Lodge, чех Бенджамін Ларош, а також двоє гідів та пілот.

Військові штату Аляска заявили, що одна людина вижила у катастрофі, її стан важкий, але стабільний.

Келлнер, статок якого оцінювався журналом Forbes у 17,5 мільярдів доларів, заробив свій перший капітал в 1990-х роках після створення інвестиційного фонду, який він використовував для придбання контрольного пакету акцій найбільшої страхової компанії країни.

У жовтні 2020 року мільярдер придбав велику європейську мовленнєву мережу Central European Media Enterprises за 1,1 мільярда доларів. Це викликало побоювання у Чехії, що мережа може втратити незалежність.

За повідомленнями чеських ЗМІ, його група, PPF, пожертвувала мільйони респіраторів і масок і тисячі наборів для тестування на коронавірус, щоб допомогти країні впоратися з пандемією коронавірусу.

Нагадаємо, прем’єр Словаччини пішов у відставку через Супутник V.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*