Названо дивні вимоги короля Чарльза ІІІ (ВІДЕО)

Колишній співробітник короля Грем Ньюбоулд стверджує, що монарх вибагливий у всьому, і особливо це стосується їжі.

Король Чарльз III у своєму побуті, будучи ще принцом, отримав звання розпещеного. Про це йдеться у документальному фільмі 2015 року під назвою Служіння членам королівської родини: усередині фірми.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Принца Чарльза більше немає: старший син повторив долю Єлизавети ІІ

Пол Баррелл, який був дворецьким королеви Єлизавети II та принцеси Діани, розкрив подробиці характеру Його Величності. 

“Щоранку його піжаму гладять, шнурки гладять праскою, пробка у ванні має розташовуватися в певному положенні, а температура води повинна бути просто прохолодною. При цьому ванна має бути наповнена тільки до половини. Щоранку його слуги видавлюють на його зубну щітку 2,5 см зубної пасти”, – говорив дворецький. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Померла королева Єлизавета ІІ

Слуги самого короля в Кларенс-Хаусі, де він жив зі своєю дружиною, королевою-консортом Каміллою, також називали його “розпещеним принцем”, починаючи з 2003 року.

Колишній співробітник короля Грем Ньюбоулд стверджує, що монарх вибагливий у всьому, і особливо це стосується їжі. Зокрема, його день традиційно починався зі здорового сніданку, до якого входили домашній хліб та різноманітні свіжі фрукти та соки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З серпом над шиєю: недалеко від Закарпаття знайшли могилу жінки-вампіра

Також він наполягав на використанні підносу для підігріву, щоб його сир та печиво нагрівалися до певної температури. А якщо температура не відповідала смаку принца, він категорично відмовлявся їсти.

“Куди б принц не вирушив у світі, коробка зі сніданком завжди з ним. У нього є шість різних видів меду, кілька особливих видів мюслів, його сухофрукти та домашній хліб”, – зазначив Ньюбоулд. 
“Інструкція полягала в тому, щоб покласти на тацю дві сливи, поставити сік на тацю і відправити йому на сніданок. Я посилав дві сливи, і він їв одну, а другу повертав назад, після чого я відправляв її назад до наступного разу. Одного ранку я подумав: “Добре, він їсть тільки одну сливу на сніданок”, тому я поклав тільки одну сливу на тацю і відправив її до їдальні. Увійшов черговий офіціант і сказав: “Можна Його Королівській Високості дві, будь ласка? Тож мені доводилося посилати по дві щоранку”, – згадували слуги короля. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Викинули душі на сміття”: Юрій Андраш із Закарпаття презентував чутливий кліп на авторську пісню “Україна-Мати” (ВІДЕО)

Крім того, у книзі під назвою Палацові документи: усередині будинку Віндзорів- правда і метушня її авторка Тіна Браун відкрила ще кілька подробиць про вибагливого монарха. Чарльз нібито відправляє фургон із особистими речами до заміських будинків своїх друзів за день до свого приїзду. Там зберігається його ортопедичне ліжко, сидіння для унітазу та туалетний папір Kleenex Velvet. А ще – Чарльз привозить свої власні краєвиди Шотландського високогір’я, щоб прикрасити кімнату, де зупинився. 

Нагадаємо, що на Закарпатті з’явився ще один патріотичний мурал (ФОТО, ВІДЕО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*