Недалеко від Закарпаття вилучили більше тонни героїну

Партію наркотиків з Ірану поліція оцінила в 45 мільйонів євро за розцінками “чорного ринку”.

Влада Румунії перехопила в Констанці величезну партію героїну з Ірану, що прямувала в Західну Європу. Про це повідомляє Balkan Insight.

Орган переслідування організованої злочинності Румунії DIICOT захопив у чорноморському порту Констанца вантаж з 1,4 тонни героїну. Партію наркотику назвали другою за величиною на території ЄС за останні роки. Операцію провели 10 травня, наркотики були заховані в контейнерах, в яких перевозили будматеріали на кораблі, що зупинився у Констанці і прямував з Ірану в Румунію. 

“Наша країна досі транзитний пункт для такої кількості наркотиків”, – заявила прокурор Оана Пату і назвала вартість наркотиків – 45 млн євро. 

В операції взяли участь Європол, Американська адміністрація з боротьби з наркотиками і правоохоронні органи Угорщини, Австрії, Німеччини, Нідерландів, Словаччини, Словенії, Чехії та Франції.

Операція включала рейди у восьми містах в Румунії і за кордоном і призвела до зриву торгівлі наркотиками, яку вів синдикат, що складався з громадян Румунії та іноземних громадян. Поки кількість заарештованих підозрюваних не уточнюють.

Нагадаємо, в Ужгороді ловили 24-річного ділка з Дніпропетровщини: опубліковано фото (ФОТО).

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*