”Немає покупця, немає куди збувати”: Фермер із Іршавщини розповів про проблеми вирощування та реалізації овочів у цьому сезоні (ВІДЕО)

Три види капусти вирощує житель села Заріччя Дмитро Тухонь. За словами чоловіка, через затяжну зиму деякі теплиці обігрівають і зараз. Крім капусти він вирощує й інші овочі.

Городництвом Дмитро Трухонь займається 15 років, відколи переїхав на Закарпаття із Волині: “Ми вирощуємо суто капусту цвітну, броколі, круглу капусту, перець і баклажан. А в селі вирощують практично все”. Про це повідомляється у сюжеті Суспільне.Закарпаття.

Деякі культури потребують постійного догляду, тому іноді на полі потрібно працювати зранку до вечора, розповідає чоловік. Городину Дмитро вирощує майже весь рік. Свою продукцію він продає. Через карантин попереднього та цього року кількість покупців зменшилася: “Карантин трохи заважає, бо немає покупця, немає куди збувати. Базари закриті. Немає де реалізовувати — тяжко”.

Роботи в теплицях побільшало через холодну зиму, каже Дмитро: “Затяжна зима була. Досить тяжко було. Практично до тепер гріємо перець й інші рослини”.

За словами Дмитра Трухоня, врожай збиратимуть вже за півтора місяця.

Нагадаємо, вночі на Рахівщині випало 15 см снігу.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*