Новий великий наступ Путіна: експерт назвав, які українські міста перебувають під загрозою (ВІДЕО)

Ключовою точкою цієї війни, на думку Вадима Денисенка, є Мелітополь.

Якщо російська армія піде у великий наступ, про який говорять останні місяці, найімовірніше, під загрозою опиняться Донбас та або Запоріжжя, або Павлоград. Таку думку про наступ Путіна в інтерв’ю ТСН.ua озвучив виконавчий директор Українського інституту майбутнього Вадим Денисенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мережу облетіло сканадальне відео, відзняте на Закарпатті (ВІДЕО 18+)

“Якщо ми виходимо з логічних речей, то в цьому випадку, більше всього, північний напрямок зі сторони Білорусі найменш вірогідний. Їм потрібно щось робити на Донбасі. Вся соціологія говорить, що одна із причин, яку росіяни собі уже придумали і яка є для них важливою, “ми захищаємо народ Донбасу”. Сам по собі Донбас Путіну не потрібен, але в силу того, що він сам себе загнав у пастку, він буде змушений воювати там. І другий напрямок – це, безумовно, або Запоріжжя, або Павлоград. У цю сторону, інших варіантів я не бачу. З моєї точки зору, ключова точка цієї війни – це Мелітополь”, – розповів він.

Про новий наступ Путіна

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Військові більше не будуть отримувати по 30 тисяч: із 1 лютого змінюється порядок виплат

Путін готується до реваншу

Як раніше повідомляли в американському Інституті вивчення війни, РФ у найближчі пів року спробує здійснити нову спробу рішучого наступу, найімовірніше, в Луганській області.

Очільник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-майор Кирило Буданов в інтерв’ю Washington Post заявив, що російські військові 2023 року спробують захопити більшу частину Донбасу.

Нагадаємо, що в Україну йдуть сильні снігопади: синоптик назвав дату.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*