Проведено капітальний ремонт амбулаторії в Новому Давидкові, закуплено нові меблі та
медичне обладнання.
В амбулаторії працює 2 сімейних лікарів та 5 медичних сестер, які обслуговують близько 3,5 тис. жителів Нового Давидкова та навколишніх сіл.
Накапітальний ремонт виділили майже 600 тис. грн.
Детальніше – у відеосюжеті міської ради.
Нагадаємо, на Хустщині судитимуть держслужбовців.

Додайте коментар