Оплата за газ по-новому: Нафтогаз опублікував роз’яснення

Газопостачальна компанія Нафтогаз України опублікувала роз’яснення про оплату за блакитне паливо.

Одна із читачок на сторінці компанії запитала, чи можна платити за газ не щомісяця, а поквартально?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки годин буде світло: опубліковано графік відключень електроенергії на завтра

Для початку зазначимо, що Нафтогаз формує платіжки щомісяця. З 1 по 5 число споживачі передають показники лічильника до своїх облгазів. Далі на їх основі Нафтогаз формує нові квитанції. Оплату можна здійснити як в особистому кабінеті або через чатботи, так і звичним способом – дочекавшись паперової платіжки. Останні, до слова, Укрпошта доставляє після 20 числа кожного місяця.

Так от, повернемось до питання споживачки про можливість платити за газ поквартально. Нафтогаз на таке питання відповів жінці, що вона має право “закрити” рахунок у будь-який підходящий для неї час. Водночас Нафтогаз рекомендує платити за газ щомісяця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РФ хоче обміняти Су-24 та Су-35 на Шахеди – ЗСУ

“Рекомендуємо Вам здійснювати оплати щомісячно відповідно до нарахувань за Вашим особовим рахунком, для того, щоб за ним не формувалась заборгованість”, – зазначила пресслужба газопостачальної компанії.

Варто зазначити, що ті громадяни, які через фінансові труднощі не маю змоги оплатити за газ, можуть оформити субсидію. Зробити це можна як онлайн, так і особисто, відвідавши територіальне відділення Пенсійного фонду України за місцем реєстрації або фактичного проживання.

Нагадаємо, що у гарячій точці загинув командир протитанкового взводу із Закарпаття (ФОТО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*