Основні характеристики Citroеn C чотири

Пропорції набору є достатньо збалансованими. Співвідношення зовнішніх розмірів та внутрішнього простору – ключовий критерій у сегменті компактних хетчбеків. Розміри Citroen C4 не змінилися в порівнянні з моделлю 2011. Задня частина Citroen C4 має довжину 4,32 метра, ширину 1,79 метра і висоту 1,49 метра. За цими компактними розмірами ховаються великі внутрішні обсяги із достатнім простором для всіх пасажирів.

Ви можете переконатися в цьому тесті Citroën C4 2015 року: універсальність та практичність інтер’єру також об’єднані завдяки найбільшому об’єму багажника у своєму класі. Багажник Citroen C4 вміщує мінімум 408 літрів. Якщо скласти спинку задніх сидінь, об’єм багажника Citroen C4 збільшиться до 1183 літрів.

Citroën C4 оновлено у 2015 році. Останнє оновлення демонструє кузов, який природно та витончено лежить на колесах. Хромовані шеврони височуть над передньою частиною і з’єднують фари з лінією капота, яка згинається вбік, роблячи його передню частину відразу впізнаваною. Передок Citroen C4 Нова оптика також надає новому Citroen C4 інший вигляд. Світлодіодна технологія додає виразності та поширюється на плавники, створюючи оригінальну світлову підпис.

Дизайн фари з двома хромованими 3D-модулями на чорному тлі покращує сприйняття цих деталей. Та сама 3D-техніка була використана для зміни дизайну задніх ліхтарів. Тепер вони демонструють більш технологічний акцент і виділяють елегантні та широкі задні двері. Цей компактний п’ятидверний автомобіль виглядає ще більш преміальним. Це сприйняття посилюється хромованими деталями (наприклад, на передньому та задньому бамперах), новим дизайном легкосплавних дисків чи широким спектром твердих та металевих фарб для кузова.

Комфорт та простір усередині

Інтер’єр Citroën C4 має вишуканий та сучасний вигляд, незважаючи на те, що він дещо довговічний. Виділяється панель приладів з ідеально розташованими елементами управління та новим семидюймовим сенсорним екраном (у стилі планшета). Сидіння забезпечують надійну підтримку для комфортної подорожі. Є кілька варіантів оббивки у стриманих та елегантних тонах.

Інтер’єр Citroën C4 https://citroen.niko.ua/car/c4/ виконаний з кращих матеріалів, ніж ті, які використовувалися раніше: гладкі поверхні панелі приладів та хромовані акценти на багатофункціональних органах управління на рульовому колесі, вентиляційні відвертія та рукоятка перемикання передач. Крім того, він пропонує велику місткість із великою ящиком рукавички. , у дверних панелях достатньо місця для зберігання 1,5-літрової пляшки, ящики під передніми сидіннями, місце для зберігання промов на центральній консолі та місце під переднім підлокітником – як ніколи універсально, завдяки багатомісному сидінню для задніх сидінь (що складається у співвідношенні 60/ 40 ) та люк для перевезення довгомірних та великогабаритних предметів

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*