“Пакуйте з двора”: Закарпатка з палицею вигнала військових із власного двору

Війна в Україні триває вже понад рік, поряд із цим в регіонах продовжено мобілізацію військовозобов’язаних.

Вже понад рік у мирній державі воює російських агресор. На захист Вітчизни у цей важкий час призвано багато військовослужбовців із різних областей України. Про це пише Голос Карпат.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Неподалік Закарпаття пронеслася і вибухнула “вогняна куля” та стався відчутний землетрус (ФОТО, ВІДЕО)

Закарпатці також нині мужньо відстоюють позиції на лінії фронту і дають відсіч лютому ворогу. Але поки війна в Україні триває, мобілізаційний процес у державі продовжено. Військовозобов’язаним в різних місцях продовжують і надалі вручати повістки й призивати на службу.

Відзначимо, поліцейськими й працівниками ТЦК у різних регіонах Закарпаття неодноразово були застосовані жорсткі методи під час вручення ними повісток чоловікам. Чимало порушень люди знімали на камери й виставляли в мережу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Для вагітних та молодих мам з’явилася важлива інформація про гроші

 Втім, неодноразово люди розповідали й вкрай кумедні історії, в яких доводилось непереливки й тим, що розносять повістки. Про один з випадків розповідають жителі Тур’я-Реметівської ОТГ.

Жінка вигнала представників військкомату з подвір’я, узявши на них тичку й погнавши їх звідти. Зі слів очевидців, військові намагались укотре вручити жінці повістку, щоб та її згодом передала чоловіку. На це господиня відреагувала “з вогнем” у настрої, накричавши, що не візьме цієї повістки, облаявши й вигнавши людей у формі із двору.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Померла 37-річна жінка: її лікували від вірусу

 Як з’ясувалося згодом, чоловіку неодноразово намагались вручити повістку, але жодного разу військовим не вдавалось застати його удома.

Сама ж жінка розповіла, що її чоловік не є придатним до виконання військової служби, оскільки має серйозні проблеми із серцем, а якщо військкомат й знову прийде вручати повістку, пошле їх “за кораблем”.

Нехай шукають придатних по ресторанах й курортах. Там досить їх є, але ні, їм би план підігнати. Набрати жебрач і хворих, а наркоманів й приїжджих амбалів за час війни розвелось у громадах наче мурах,- із обуренням додає мешканка.

Нагадаємо, що ЗСУ показали, що виявили у деокупованому селі на Донбасі (ФОТО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*