Підприємців Іршавщини забули привітати зі святом

Щороку в Україні у першу неділю вересня підприємці святкують своє професійне свято.

Втім, в одній з громад Іршавщини урочистостей, або бодай якого-небудь привітання від органів влади чи місцевого самоврядування, для них не було.

Мова про Довжанську сільську громаду. Саме тут місцеві чиновники забули про головних “донорів” бюджету.

Судячи з останніх новин-повідомлень на офіційній сторінці, для Довжанської громади пріоритетом є вакцинація проти сказу тварин та форум освітян. А ось сам голова громади Віктор Симканич зранку 5 вересня замість привітання власникам бізнесу опублікував гриби. Напевне, саме через тихе полювання він забув привітати підприємців громади з їх професійним святом.

Самі ж власники бізнесу на таку забудькуватість чиновників не ображаються. Підприємці самі привітали один одного влучним словами:

“У нашому суспільстві робота людей, які займаються підприємництвом, надзвичайно важлива. Левова доля доходів до бюджету – це податки, які платять малі і середні підприємства.
Ми – підприємці завжди на рубежі, завжди в авангарді… Щодня нам потрібно думати як рухатися вперед, як правильно бувати свій бізнес, щоб він не стояв на місці. Ми особливі! У нас унікальний склад розуму і незламні характери.
Дуже прикро, що рідна Довжанська територіальна громада забула про нас у наше свято. Але я впевнена, що про нас обов’язково згадають! Згадають, коли будемо потрібні…”, – написала Тетяна Лева.

Нагадаємо, на Іршавщині громадський туалет лякає туристів (ВІДЕО 18+).

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*