Пілатес для схуднення та загального оздоровлення

У тренді холістичний підхід до спортивних тренувань. Тобто, турбота про тіло як єдине ціле. Багато жінок і чоловіків, дівчат і хлопців, дотримуємося цього підходу. 

Пілатес — це дуже добрий спосіб щоб схуднути. Розмірний, але зі стійким результатом. З результатом, що не завдає шкоди здоров’ю. Адже різке схуднення загрожує відкатами. Якщо займатися пілатесом вдумливо та на регулярній основі, то цього точно не буде. Результати почнуть проявлятися поступово, згодом стаючи все помітнішими, і збережуться надовго, навіть якщо зробити перерву. Тому пілатес такий популярний у наші дні, зокрема серед знаменитостей та спортсменів. Пілатес — це не лише про зовнішність, а й про здоров’я та баланс.

Переваги пілатесу

У будь-якій вправі пілатесом працює цілий комплекс м’язів, тому підтягується все тіло. А це дає явний зовнішній ефект. Тобто, це не просто схуднення, це приведення до збалансованого тонусу всіх м’язів тіла.

Але у випадку з пілатесом – схуднення це скоріше приємний бонус. Основне ж – оздоровлення організму, балансування скелета і м’язів (при надмірній вазі йде нездорове навантаження на кісткову систему), прискорення метаболізму (а отже, поліпшення травлення), зняття напруги в тілі, підвищення якості сну, корекція постави, ходи та інших рухових звичок. 

Завдяки цьому після кількох місяців регулярних тренувань з’являється море енергії, легкість у тілі та ході, хочеться тримати спину рівно, розслабляти плечі, а підтягнутий силует з’являється вже як наслідок. Це результат м’якого та здорового піклування про себе. Про своє тіло. 

Якщо підходити до схуднення холістично і поєднувати пілатес із грамотним харчуванням та доглядом за собою, результат можна отримати ще швидше. Радості від нього буде більше. Саме таку радість дарує крутий фітнес-тренер Зюзь Андрій Юрійович.

Пілатес на підлозі чи тренажерах – що вибрати?

Пілатес – це єдина система, яка включає вправи і на обладнанні, і на маті. Але годинникові пілатес-тренування на килимку у розкладі фітнес-клубу – це категорично не те, про що наразу йде мова. Бо це урізана версія пілатесу. Щодо ефективності цих вправ у фітнес-тренерів є багато запитань. А ось справжній пілатес, такий, яким його створив автор, Йозеф Пілатес, включає і вправи на устаткуванні, і вправи на маті. Таке собі нерозривне комбо. Розумієте?

Обладнання дає можливість людині навчитися працювати зі своїм центром, зі своїм powerhouse, і тільки коли вона навчиться керувати силою в тілі, можна перейти на мат і якісно там займатися. Тому питання, де займатись — на маті чи на обладнанні, некоректне. 

Обладнання дає свої ефекти: кадилак (багатофункціональний тренажер), наприклад, допомагає вирівнятись і витягнутися, стільці з’єднують периферію з центром. Потрібно включати у тренування всі опції, щоб досягти найкращого результату.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*