Починаючи з 1 червня: Країна озвучила важливу новину

Німеччина дасть кращий рівень соцзахисту для українців, які переїхали туди, шукаючи захисту від війни.

Також країна допоможе із працевлаштуванням. Це передбачено урядовим законопроєктом, який невдовзі розгляне Бундестаг.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Мелітополі за дивних обставин померли десятки військових РФ: Арестович пояснив, що відбувається

Видання Deutsche Welle роз’яснює, що досі біженці з України отримували соціальну допомогу на підставі закону про шукачів притулку, яка становила, залежно від місця перебування, трохи більше 300 євро на місяць для дорослої людини і трохи менше для неповнолітніх дітей.

Починаючи з 1 червня українці, які отримали дозвіл на проживання відповідно до §24 закону про перебування іноземців, отримуватимуть соціальну допомогу, яку отримують німецькі безробітні. Базова ставка допомоги для дорослого становить 449 євро.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: росія зробила важливу заяву щодо війни з Україною

Відповідні зміни стануть можливими після того, як Бундестаг найближчим часом розгляне законопроєкт, схвалений 27 квітня федеральним урядом. На соціальний захист українських біженців уряд виділив два мільярди євро.

З 1 червня українські біженці, які отримали дозвіл на проживання відповідно до §24, отримуватимуть допомогу не у відомствах з питань соціального захисту міських адміністрацій або громад, а від центрів зайнятості – Jobcenter. Саме у цьому відомстві українцям треба буде реєструватися як пошукачам роботи, аби отримувати виплати. Чи будуть соціальні відомства громад, які на першому етапі надавали соцвиплати українським біженцям, передавати дані українців до Jobcenter, чи всім треба буде подавати до 1 червня заяви до Jobcenter, поки невідомо.

Jobcenter надаватимуть українцям допомогу за принципом “єдиного вікна”.

Нагадаємо, що росія запустила “міжконтинентальну” ракету “Сармат”.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*