Польща знизила закупівлі нафти у Росії

Польський нафтовий концерт підписав з Роснефтью договір на два роки, що передбачає зниження закупівель нафти у Росії на третину.

У Польщі нафтовий концерн PKN ORLEN підписав з російською компанією Роснефть дворічний контракт на поставку нафти, який передбачає зниження закупівлі сировини більш ніж на 30%. Про це повідомляє прес-служба PKN ORLEN в середу, 17 березня.

У польському концерні пояснили, що це вписується в довгострокову програму диверсифікації джерел енергоносіїв до Польщі.

Попередній контракт з Роснефтью діяв до 31 січня цього року і передбачав поставки на нафтопереробні заводи польського концерну щорічно 5,4-6,6 млн тонн нафти. Нинішній контракт передбачає купівлю не більш ніж 3,6 млн тонн нафти на рік.

У свою чергу глава правління PKN ORLEN Даніель Обайтек заявив, що обмеження купівлі нафти у РФ не впливає на стабільність поставок сировини до нафтопереробних заводів концерну. Він додав, що концерн продовжує політику диверсифікації поставок енергоносіїв з різних напрямків.

Зазначається, що крім Росії, PKN ORLEN має довгострокові контракти на поставку нафти із Саудівської Аравії і США, реалізує спотові контракти про постачання сировини з Анголи, Нігерії, шельфу Північного моря.

Нагадаємо, “Укрзалізниця” майже на чверть підвищує ціни на квитки.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*