Помер постраждалий від вибуху на Закарпатті (ФОТО, ВІДЕО)

Молодому чоловікові нещодавно провели операцію з пересадки шкіри у Німеччині. Однак травми, отримані під час вибуху, були несумісні з життям.

Сьогодні стало відомо про смерть молодого чоловіка, який постраждав від вибуху будинку у Виноградові.

У п’ятницю минулого тижня о 23.10 каретою швидкої він був доставлений у реанімаційне відділення Виноградівської РЛ. Зафіксовані опіки шкіри 1-2 ступеню важкості на 90% тіла. Також сильно обпечені легені, відірвані пальці на ногах, множинні переломи, відмовляли нирки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Закарпатті сталася трагедія (ФОТО)

Юнак залишався при свідомості, називав своє ім’я та номер телефону батьків з Тернопільщини.

Стан потерпілого був вкрай важкиv і вимагав якнайшвидшого перевдення до медичних установ вищого рівня. Над цим питанням максимально швидко спрацювало як керівництво травматологічного відділення, так і керівництво всього закладу, а персонал реанімаційного відділення надав усю можливу оперативну допомогу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У закарпатській лікарні помер молодий хлопець: які причини (ФОТО)

Наступного дня з Ужгорода паціента відправили до угорського Дебрецена, де його чекав літак. Пізно ввечері пострадалого доставили у опіковий центр у Берліні.

У Німеччині юнаку провели операцію з пересадки шкіри на спині. Однак не пройшло і тижня після вибуху, як молодий чоловік все ж загинув, – інформує ГК.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Закарпатець потрапив у біду (ФОТО 18+)

Нагадаємо, 20 травня у Виноградові прогримів вибух, ударну хвилю від якого було чути по всьому місту. Подія сталася по вулиці Миру у житловому будинку, який орендував 21-річний киянин.

Попередньо озвучувалася версія, що за поки невстановленої причини відбувся вибух газоповітряної суміші, повідомляли в УДСНС в області. Поліція встановила, що нещодавно чоловік разом із сусідом вмикав газову колонку і причиною вибуху міг стати саме витік газу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Закарпатті шукають тіла двох людей: що відомо

Однак технічний директор АТ ЗАКАРПАТГАЗ Сергій Козар наголосив, що за результатами попередньої перевірки території наколо будинку та системи газопостачання встановлено, що джерело вибуху було не у приміщеннях з газовими приладами,які вціліли. Загазованості грунту теж не виявлено. 

Також є вмотивовані підстави вважати, що формат опіків у потерпілого був нетиповим як для вибухів газу. Відсутність пошкоджень на газових приладах та пропановому балоні на горищі,  а тим паче, відсутність осколків і залишків снарядів, змушують слідство розглядати й інші версії причини цієї трагічної події. 

Нагадаємо, про те, що зробив закарпатець, обурило всю Україну (ФОТО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*