Понад 200 дворогосподарств Іршавщини залишилися без газопостачання: яка причина

Сьогодні у селі Дунковиця, що на території колишньої Іршавщини (тепер Берегівський район) замінюють старий газорозподільчий пункт шафового типу на новий. З цієї причини сьогодні буде відсутнє газопостачання у 220 споживачів.

Про це повідомляє АТ «Закарпатгаз».

Відновити газопостачання планують завтра, 08.07, зранку. Прохання до споживачів: надавати доступ працівникам АТ “Закарпатгаз” до газопроводів та газоспоживаючого обладнання у помешканнях задля перевірки системи та здійснення безпечного відновлення газопостачання.

Нагадаємо, на Іршавщині громадський туалет лякає туристів (ВІДЕО 18+).

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*