Презентовано детальний план території для будівництва міжнародного аеропорту на Закарпатті

Детальний план території сьогодні презентували головний інженер проекту “Українського науково-проектного інституту цивільного будівництва” Ольга Краснолудська та головний архітектор проекту Олег Ханенко.

Як зазначає пресслужба Мукачівської міськради, аеропорт займатиме 314 гектарів території, здебільшого це землі сільськогосподарського призначення що знаходяться на територія міста, частина в селі Нижнього Коропця.

Передбачається, що тут працюватиме 250 робітників, летовище зможе приймати до 1 млн. 400 тис. пасажирів на рік, близько 4 тис. за добу. При зльоті та посадці літаки не зачіпатимуть кордони сусідніх держав.

На території аеропорту побудують злітно-посадкову смугу довжиною 2,8 км., згідно детального плану її зможуть розширити до 3,2 км., а також пасажирський термінал, вежу керування, стоянку для літаків, вантажні будівлі та багато інших об’єктів необхідних для обслуговування летовища.

Зокрема аеропорт матиме власну пожежну частину, котельню, підстанцію з якої здійснюватиметься електропостачання, для пасажирів облаштують готель. Детальний план території, на основі якого виготовлятимуть проект для будівництва аеропорту погодили на засіданні містобудівної ради у присутності представників «Фінінпро» та Національного експертно-будівельного альянсу України.

Нагадаємо, в літаку США знайшли рештки футболіста молодіжної збірної Афганістану (ФОТО, ВІДЕО).

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*