Припливно-витяжні вентиляції: як покращити мікроклімат в помешканні

Відкриті вікна та повітропроводи. Так-так, саме вони у більшості випадків виконують функцію вентиляції. Сьогодні найбільшою популярністю користуються пластикові вікна. Це й не дивно. Вони абсолютно герметичні, мають дуже привабливий зовнішній вигляд та високий рівень звукоізоляції. 

Але ж ніхто не замислюється про природну вентиляцію. В таких приміщеннях вона страждає найбільше. Тут підвищується вологість, часто запотівають вікна, повсюду з’являється цвіль та грибок, утворюється жирний наліт… Це все завдає шкоди здоров’ю мешканців будинку чи квартири, а найбільше страждає дихальна система організму.  

Цю проблему легко вирішує припливно-витяжна установка.

Функції та переваги встановлення припливно-витяжної вентиляції

Спеціальне обладнання, яке здатне створювати та підтримувати сприятливий мікроклімат у приміщенні, називають припливно-витяжною вентиляцією. Вони бувають дуже різноманітні. Але основними функціями таких установок є:

  • очищення повітря всередині приміщення від неприємних запахів та дрібних частинок пилу;
  • нагрівання або охолодження повітря, а також його фільтарація;
  • забезпечення приміщення чистим та свіжим повітрям.

Припливно-витяжні установки особливо актуальні для квартир та будинків, офісних приміщень, готелів, площа яких становить більше 100 кв.м. Їх застосовують всюди де є велика кількість людей та порушена система природної вентиляції.

На приклад, припливно-витяжна установка з рекуперацією може ще й значно заощадити на обігріві. А це особливо актуально взимку та в холодні пори року. Все це завдяки спеціальному пристрою в системі – рекуператору. В ньому зустрічаються два потоки повітря. І вони не змішуються. Одне заходить у приміщення, інше – відправляється назовні. 

Цей принцип діє і в іншу сторону – спекотне літо залишається за вікном, а в приміщенні – лише комфортна температура. Чому? А все просто! Рекуператор не пропускає тепле повітря у кімнату. Лише зволожує та охолоджує.

Величезний вибір припливно-витяжних установок є в оналйн-магазині  https://heatrecovery.shop. Тут сервіс на найвищому рівні. Консультації та рекомендації  з приводу встановлення – просто бомба. Вся продукція оригінальна. Також є повернення придбаного товару протягом 14 діб. Але за роки роботи це ще не знадобилося нікому. А от при замовленні від 10 тис. грн. – товар доставлять абсолютно безкоштовно. Хіба ж не круто?!

Як обрати припливно-витяжну вентиляцію

Припливно-витяжна вентиляція має досить простий принцип роботи. Вона складається з мотору, фільтрів, рекуператора та нагріваючого елементу. Все це знаходиться у невеликому корпусі. Найчастіше його виготовляють зі сталі. 

Потужність вентилятора підбирається індивідуально. І при цьому слід обов’язково враховувати особливості та розмір приміщення.

Так, у житлових будинках та квартирах з кімнатами різного призначення протягом години необхідно забезпечити такі параметри повітря: 

  • робочий кабінет – 60 куб. м повітря;
  • вітальня – 40 куб. м;
  • передпокій – 10 куб. м;
  • санвузол – 70 куб. м;
  • приміщення для куріння – понад 100 куб. м.

В нежитлових приміщеннях варто забезпечити прилив 20 куб.м повітря на метр. 

Розрахунок необхідної кількості повітря визначається відповідно до діючих нормативних будівельних норм окремо для кожної категорії об’єкта згідно своїм вимогам. 

Консультанти інтернет-магазину heatrecovery.shop/ допоможуть обрати найкращу модель припливно-витяжної установки.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*