Рада скасувала нульовий акциз на пальне: коли подорожчає бензин та дизель

У кінці вересня в Україні повернуться акцизи та ПДВ на паливо, відповідно до прийнятого у Верховній Раді законопроєкту про повернення оподаткування пального.

Про це йдеться в законопроєкті №7668-д.

30 серпня Комітет ВРУ з податкової політики прийняв у першому читанні вищенаведений проєкт закону, за яким планувалося встановити ставку акцизу на бензини й дизель у розмірі 100 євро за 1000 літрів, на газ – 52 євро за 1000 літрів у період дії воєнного стану в Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Банки починають автоматично списувати кошти з рахунків: кого це стосується

Пізніше, 21 вересня, на засідання ВРУ цей законопроєкт прийняли й у другому читанні. Відповідно до його положень ПДВ для всіх видів палива залишається 7%, а акциз буде таким:

  • бензин 100€/1000 літрів,
  • дизель 100€/1000 літрів,
  • біопаливо 100€/1000 літрів,
  • газ 52 €/1000 літрів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гривня летить журавлем: якого курсу очікувати восени та взимку

Водночас для палива на потреби Міноборони діятиме пільга – військовий акциз складатиме нуль євро за 1000 літрів на період воєнного чи надзвичайного стану.

Як відомо, закон набирає чинність через день після публікації, тому повернення оподаткування палива очікується наприкінці вересня.

Нагадаємо, про “Батальйон Монако”: як українські депутати, судді та бізнесмени розважаються на Лазуровому узбережжі під час війни.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*