рф вивела в Чорне море четвертий ракетоносій – ОК Південь

Подібні дії можуть бути як “грою м’язами”, так і підготовкою до ракетних ударів, зазначає Наталія Гуменюк.

Росія у суботу ввечері, 24 грудня, вивела в Чорне море додатковий ракетоносій Калібрів. Тепер їхня кількість зросла до чотирьох. Про це повідомила начальниця Об’єднаного прес-центру Сил оборони півдня України Наталії Гуменюк в ефірі всеукраїнського телемарафону новин. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Закарпатська 128-ма бригада зазнала чергової втрати (ФОТО)

“На сьогоднішній ранок було зафіксовано 3 ракетоносії, один з яких підводний, а ввечері до них, в чорне море, приєднався ще один ракетоносій підводний. Загальний потенційний залп на сьогодні становить 24 ракети типу Калібр, 4 одиниці ракетоносіїв знаходиться у складі корабельного угруповання, загальна кількість якого збільшилася до 14 одиниць”, – розповіла вона. 

За її словами, подібні дії з боку країни-агресора можуть бути “як гра м’язами та спробами тиснути своєю присутністю, так і безпосередньою підготовкою до масованого ракетного удару”. 

“Але не треба лякатися, треба розуміти і усвідомлювати, що вони, напевно, захочуть нам зіпсувати свята, тому що у них немає нічого людського. Треба бути до цього готовими і розуміти, що на усунення наслідків потрібен час, а тому ви повинні мати при собі запас їжі, води та товарів першої необхідності”, – додала вона.

Нагадаємо, що що Закарпаття у жалобі: Ще одна страшна звістка прийшла з війни (ФОТО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*