Рішення уряду: ціна на електрику до вересня рости не буде

Таке рішення прийняли сьогодні на засіданні уряду. Ціна поки залишається незмінною – 1,68 грн за кіловат.

Кабмін продовжив до 31 серпня дію постанови про спеціальні обов’язки учасників ринку електричної енергії. Тобто до кінця літа буде діяти тариф на електроенергію для населення на рівні 1,68 гривні за кіловат-годин.

Механізм мав діяти лише до 1 серпня. Міненерго порахувало, що перехід на ринкові ціни призвів би до збільшення тарифів для населення вдвічі, передає 24 канал.

Відтак, в уряді вирішили продовжити ПСО до 31 серпня.

Нагадаємо, зламати “Дію” за мільйон: Мінцифри оголосили конкурс.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*