Роми утримували в трудовому рабстві 12 осіб – ДПСУ (ФОТО, ВІДЕО)

Вербувальники обіцяли людям гарну заробітну плату, харчування та безкоштовне житло. Натомість вони опинялися в трудовому рабстві.

На Одещині викрили господарства ромів, де незаконно експлуатували осіб, яких спіткала скрута. Про це повідомляє Держприкордонслужба у вівторок, 9 листопада. 

Правоохоронці провели обшуки за вісьмома адресами в селі Старокозаче. Вони виявили 11 чоловіків і одну жінку, вихідців з різних регіонів України, яких утримували в неналежних умовах і змушували до важкої праці. Потерпілих доставили у відділ Нацполіції. 

Як з’ясували правоохоронці, особи ромської національності підшукували робітників в Одесі серед осіб, які опинилися в тяжкому матеріальному становищі.

Вербувальники обіцяли гарну заробітну плату, харчування та безкоштовне житло. Прийнявши таку пропозицію, жертви опинялися в трудовому рабстві, де під загрозами фізичної розправи виконували польову і хатню роботу. 

Крім того, під час обшуків правоохоронці виявили близько 300 г речовини рослинного походження, ймовірно, марихуани, і засоби для вживання наркотиків. 

Наразі тривають слідчі дії в рамках кримінального провадження за статтею про незаконне позбавлення волі або викрадення людей (ст.146 КК України). Встановлюється коло причетних осіб. 

Нагадаємо, що у Києві затримали більше 15 закарпатських ромів (ВІДЕО).

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*