Російські десантники масово відмовляються воювати – ЗМІ

Понад півсотні псковських десантників відмовилися повертатися воювати в Україну. Ця цифра незабаром може збільшитись.

Близько 60 десантників з російського Пскова відмовилися брати участь у війні в Україні, навіть незважаючи на ризик кримінального переслідування. Про це повідомляє видання Псковська губернія із посиланням на власні джерела.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Санкції за різанину в Бучі: ЄС заборонить російське вугілля, а США викрили дочок Путіна

Зазначається, що ці десантники вже воювали в Україні, після чого їх вивезли до Білорусі, а потім повернули до місця постійної дислокації до Пскова. Військовослужбовцям зараз погрожують кримінальним переслідуванням за дезертирство чи невиконання наказу.

Зазначається, що більшість військових, які відмовляються повертатися, звільняють, деяким погрожують кримінальними справами – переслідуванням за дезертирство чи невиконання наказу (ст. 332 КК РФ).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Угорщина платитиме за газ росії рублями – Орбан

“Але вони і (що важливо) їхні сім’ї стоять на своєму. За нашими даними, зараз командири не приймають рапорти на звільнення, тому багато хто подає їх через військову прокуратуру”, – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що найближчим часом цифра відмовників може помітно збільшитись, оскільки 60 осіб, які відмовилися – це лише одна військова частина.

Нагадаємо, що на Закарпатті поховали 24-річного Героя, у якого залишилася вагітна дружина (ФОТО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*