росія перекинула в Україну старі танки Т-62 (ФОТО, ВІДЕО)

Танки Т-62 не складали в СРСР з 1975 року, тоді як у Росії мали бути повністю виведені з військ і утилізовані з 2011 року.

 У Запорізьку область у тимчасово окуповане місто Мелітополь прибув склад з анексованого Криму із старими танками Т-62, які випускалися в 1950-1960-ті роки. Про це повідомив радник голови МВС Антон Геращенко. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Задоволених нема”: у Кремлі обирають наступника Путіна — ЗМІ

“Вони (танки. – Ред.) не мають ні мінімального активного захисту, ні сучасних прицілів і системи управління стрільбою. Ці танки вкрай уразливі не те що для Javelin чи NLAW, а й для звичайних радянських РПГ”, – зазначив Геращенко. 

За його даними, Т-62 буде передано “ополченню” так званих “Л/ДНР”, яке росіяни між собою називають “фарш”. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Зник безвісти”: у Росії не хочуть платити родичам за смерть солдатів

У свою чергу Telegram-канал Диванно-штурмова бригада повідомляє, що кількість танків Т-62, які знімаються зі зберігання, – 312 одиниць. Ці машини були на базах зберігання в Криму і Ростовській області РФ.

“Танки Т-62 не вироблялися в СРСР з 1975 року, а в Росії повинні були бути повністю виведені з військ і утилізовані з 2011 року… Але у 2015-му Росія розгорнула поставки танків Т-62 у війська Башара Асада, потім вони стали штучно, але з’являтися в ЗС РФ, а у 2018 році на сайті держзакупівель було розміщено замовлення на модернізацію танків Т-62, включаючи встановлення нової гармати”, – йдеться в повідомленні. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Bloomberg описав, як РФ уникла краху від санкцій

Нагадаємо, що у Маріуполі знайшли четверту братську могилу (ФОТО 18+).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*