росія планувала роздавати паспорти СРСР на Київщині – СБУ (ФОТО)

Було виявлено ворожий схов із бланками паспортів колишнього СРСР – він був облаштований поблизу міста Макарів Бучанського району.

 У разі захоплення Київської області російські окупанти планували паспортизувати місцевих жителів паспортами колишнього СРСР – щонайменше, тимчасово, до видачі російських документів. Про це повідомляє Служба безпеки України з посиланням на дані контррозвідки. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Момент збиття російського Су-25 потрапив на відео (ВІДЕО)

“Російські окупанти планували створити окупаційну адміністрацію та організувати псевдореферендум для проголошення місцевої республіки. Усіх жителів хотіли взяти на облік та в обмін на українські документи примусово роздати паспорти СРСР – принаймні, на перший час до видачі документів РФ”, – йдеться в повідомленні. 

Вказано, що про це свідчать дані, які військова контррозвідка СБУ отримала на позиціях загарбників. Також це підтверджується поведінкою загарбників на тих частинах України, які перебувають під їхньою окупацією. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Військовий експерт попередив про ракетні обстріли західних областей України

Зокрема, було виявлено ворожу схованку з бланками паспортів колишнього СРСР – він був облаштований у занедбаному будинку поблизу міста Макарів Бучанського району. 

“Примітно, що ці бланки були саме українського зразка – від імені УРСР. Причому, подібна серія не вироблялася в Україні з 1990 року. Таким чином, усі виявлені бланки були завезені з Росії на початку повномасштабної агресії проти нашої держави”, – розповіли у СБУ. 

Нагадаємо, що росіяни обстріляли найбільший дерев’яний храм України (ВІДЕО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*