Росія протягом тижня-двох виведе війська з-під Києва, Харкова, Чернігова та Сум, – Арестович

Арестович вважає, що Росія протягом тижня-двох виведе війська з-під Києва, Харкова, Чернігова, Сум і перекине їх на Донбас.

Російські окупанти відмовилися від планів захопити Київ, Харків і Одесу та інші міста, про це розповів радник голови Офісу президента Олексій Арестович в інтерв’ю Марку Фейгіну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський попередив про проблеми із продуктами.

Арестович зазначив, що в публічній площині військове командування РФ тепер запевняє, що не мало на меті захоплення великих міст України – Запоріжжя, Сум, Харкова, Одеси, Миколаєва і Києва. Так окупанти намагаються виправдати свої невдачі.

За його словами, зараз російська війська намагатимуться вийти на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей, щоб “приєднати” їх до так званих “ЛДНР”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський підписав історичний документ (ФОТО)

“А планів то було: “денацифікація”, демілітаризація, захоплення України по Львів”, – зазначив Арестович.

Радник голови ОП вважає, що Росія протягом тижня-двох виведе війська з-під Києва, Харкова, Чернігова, Сум і перекине їх на Донбас.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський підписав закон про конфіскацію майна: подробиці

“Перше – це спроба оточити наше угрупування у зоні ООС. Від Ізюма були кинуті основні сили. Добити і захопити Маріуполь. Утримати південь. Мова про наступ вже не йде, а про утримання півдня, Херсона”, – сказав він.

Нагадаємо, що Зеленський терміново звернувся до народу: що заявив президент (ВІДЕО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*