Росія вимагає від Словаччини повернути вакцину Супутник V

Заява словацького регулятора про те, що вакцина, доставлена в Словаччину, ідентична тій, яка пройшла клінічні випробування, “є фейковою”, стверджують у Росії.

Російський фонд прямих інвестицій (РФПІ) попросив уряд Словаччини повернути надану їм вакцину від коронавірусу COVID-19 Супутник V – 2 млн доз. Про це йдеться в заяві виробника препарату.

“РФПІ звернувся до уряду Словаччини з проханням відправити вакцину в сертифіковану лабораторію ЄС для тестування і 6 квітня 2021 року відправив лист з проханням повернути вакцину через численні порушення контрактів, щоб її можна було використовувати в інших країнах”, – йдеться в повідомленні. 

Російська сторона заявляє, що в порушення існуючого контракту словацький Державний інститут з контролю за наркотиками нібито провів тестування наданої йому вакцини Супутник V в лабораторії, яка не входить у мережу офіційних лабораторій ЄС з контролю за ліками, хоча такі були доступні. 

При цьому, підкреслюють у РФПІ, заяву словацького регулятора про те, що вакцина, доставлена ​​в Словаччину, ідентична тій, яка пройшла клінічні випробування, “є фейковою”.

 “Всі партії Супутник V однакової якості і проходять строгий контроль якості в Інституті Гамалії”, – стверджують у Росії. 

Нагадаємо, прем’єр Словаччини пішов у відставку через Супутник V.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*