СБУ викрила схему, за якою підсанкційні російські компанії завдали Україні мільярдні збитки

СБУ ліквідувала протиправну схему постачання на територію України міндобрив виробників з Росії. Проти цих російських компаній РНБО запровадила економічні санкції.

Зловмисники ухилялися від сплати обов’язкових митних платежів. За попередніми оцінками, сума завданих бюджету України збитків становить близько 1,3 мільярда гривень. Про це повідомила Служба безпеки України.

Постачаючи в Україну мінеральні добрива російського виробництва протягом 2014 – 2018 років, компанії свідомо подавали до митних органів недостовірні відомості,
– зазначили в СБУ.

Це дозволило їм ухилятися від сплати антидемпінгового мита, встановленого рішенням Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі при Мінекономрозвитку.

У межах слідчих дій у Києві проведено 3 обшуки в офісі афілійованої компанії та за місцем мешкання двох осіб, причетних до організації схеми.

У ході обшуків вилучено готівку в різній валюті, в еквіваленті майже 10 мільйонів гривень, документи та інші докази протиправної діяльності.

Двом особам, причетним до організації протиправної схеми, повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Нагадаємо, у Берегові розпродають комунальну власність (ПЕРЕЛІК ОБ’ЄКТІВ).

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*