Що ви знаєте про тюльпани?

Ці квіти традиційно відносять до весняних – їх дарують разом із пробудженням природи. Культивувати рослини почали в азіатських країнах, але найбільшу популярність вони набули, коли їхні цибулинки потрапили до Голландії. На сьогоднішній день флористи мають можливість працювати з більш ніж 150 сортами рослин.

Щоб поділитися з вами цікавою інформацією про улюблені весняні квіти, ми поспілкувалися з фахівцями інтернет-магазину «Роза Закарпаття» https://roza.uz.ua/uk/

Цікаві факти про тюльпани

Незважаючи на простоту, ці квіти завжди виглядають красиво, свіжо та благородно. З них складають оригінальні монобукети з додаванням різного декору, також вони часто входять до розкішних флористичних мікс композицій, що оформлюються у великих кошиках, капелюшних коробках, вазах тощо. А тим часом флористи звертають увагу на такі особливості цих чарівних квітів:

  • їх бутони мають практично ідеальну симетричність;
  • цвіте рослина протягом 3-6 днів;
  • тюльпани можна побачити майже будь-якого кольору, є також чимало так званих комбінованих сортів;
  • навіть після зрізу, перебуваючи у вазі з водою, вони продовжують свій зріст – в межах 2-3 см, а також згинають стебло, прямуючи до світла;
  • пелюстки деяких сортів вважаються їстівними – за певних обставин їх можна додавати до салату замість цибулі.

Якщо вірити мові квітів, то подаровані тюльпани означатимуть любов, добробут та щастя. Усі значення відтінків первоцвітів за будь-яких обставин пов’язують лише з цими почуттями. Відмінність полягає лише в їх силі та палкості відносин. Червоні є ознакою сильної пристрасті, білі розкажуть про чисті помисли та наміри. А рожеві бутони говорять про сором’язливу натуру обраниці. Жовті квіти сприймаються неоднозначно. В одних випадках вони можуть символізувати розлуку, в інших – навпаки, бажання радувати свою кохану сонячним кольором і позитивними емоціями.

Щоб приділяти увагу, не треба далеко йти: достатньо замовити квіти на сайті https://roza.uz.ua/ru/ і найближчим часом ваш подарунок буде доставлений адресату. Робити приємно так просто!

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*