”Швидка не встигає доставляти пацієнтів”: лікарка з Іршавщини розповіла всю правду про спалах Covid-19

До жителів Довжанської сільської об’єднаної територіальної громади з важливим повідомленням звернулася завідуюча АЗП-СМ с.Довге Маріанна Кузан.

Звернення лікарка опублікувала у соцмережі ”Фейсбук”. Вона відзначила, що у зв’язку з пандемією коронавірусу на території села Довге спостергіється критична ситуація.

”Прошу всіх жителів дотримуватися карантинних заходів, а саме:
– не виходити на вулиці без нагальної потреби;
– не відвідувати місця скупчення людей;
– під час перебування на вулиці одягати захисні маски, зберігати дистанцію між людьми не менше 2 метри;
– дотримуватися заходів особистої гігієни;
– подбати про близьких та рідних людей літнього віку, забезпечивши їх усім необхідним, щоб їм не довелося виходити на вулицю…” – написала Маріанна Кузан.

Також вона додала, що протягом останнього тижня за медичною допомогою звернулося дуже багато хворих людей. Серед них були й інфіковані Covid-19. Це підтвердили швидкі ”експрес”-тести та ПЛР-дослідження.

”Велика кількість людей відправлено у Іршавську інфекційну лікарню та в Ужгородську лікарню. Багато – лікуються амбулаторно…” – розповіла медик.

Разом з цим Маріанна Кузан написала, що у лікарнях не вистачає кисню для інфікованих пацієнтів, а ”швидка” не встигає доправляти хворих до відділень.

”ЛЮДИ СХАМЕНІТЬСЯ… Побережіть себе та своїх рідних…. Не наражайте на небезпеку себе та своїх близьких людей!!!!! Якщо ВИ знаєте, що у ВАС “+”, не переносьте його іншим… ДУЖЕ ВАС ПРОСИМО ЗАЛИШАЙТЕСЯ ВДОМА… ЛЕТАЛЬНИХ ВИПАДКІВ у с.Довге- 11”, – закликала лікарка.

Нагадаємо, що люди просять встановити блок-пости – у селі на Іршавщині стався спалах Covid-19.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*