Шиєм з фатину: особливості матеріалу та використання

Насправді застосування фатину практично не має межі та активно використовується у багатьох творчих напрямках. Якщо це шиття, то з цієї тканини шиють ошатні сукні та пишні спідниці, балетні пачки, танцювальні костюми, декоративну та фату для наречених, деяку спідню білизну, фіранки, скатертини, балдахіни та інші подібні вироби. М’який фатин із гліттером та середньою жорсткістю може зустрічатися у спокусливій спідній білизні та пеньюарах (особливо якщо майстер вирішує бісер купити Україна для додаткової інкрустації таких текстильних виробів). Вбрання для ляльок також може бути з фатинової тканини, як і текстильні авторські іграшки.

IMG_3606-700x700.webp

Сітчаста структура матеріалу схожа на регілін https://100idey.com.ua/dekor-ua/regilin-ua і наявність синтетичних волокон у структурі дозволяє не накопичувати пил та різні забруднення, а також фатин не вбирає вологу. При забрудненні пляма легко вивести вологою губкою або серветкою, але при необхідності ви завжди зможете випрати виріб повністю.

  • Фатин м’який користується попитом у різних напрямках, але особливо популярний у пошитті суконь та спідниць, вінчальних нарядів, балдахінів, вуалей та легких завіс, які додатково можна інкрустувати, якщо перлинні намистини купити. для пишних виробів знадобиться чимало тканин у безліч шарів або каркаси з дроту, підюпники тощо.
  • Фатин середньої жорсткості можна віднести до одним з найпопулярніших і актуальних матеріалів, тому що виходить досить м’яким і добре тримає форму.Також використовується для пошиття пишних суконь та ошатних спідниць, у весільній тематиці, для виготовлення аксесуарів і не тільки.
IMG_3469-700x700.webp
  • Жорсткий фатин чудово тримає форму, але не надто комфортний для тіла, крім того, може залишати затяжки на колготках і тонких тканинах або дряпати ніжну шкіру, тому для вбрання вбрання зазвичай не використовується, а ось для декору урочистих залів, весільних кортежів, сувенірної продукції. і різних декоративних елементів дуже. Разом з таким фатином нерідко використовують новорічні кульки, квіти, гілочки та штучну зелень.

Нерідко вибирають фатин https://100idey.com.ua/shittja-ua/fatin-ua у тому випадку, якщо створюють стильні аксесуари для волосся, весільні аксесуари (келихи для шампанського), задіяють фатин і при оформленні коробок з подарунками, і скрап шедеврів, флористичних композицій і не тільки. Рекомендуємо для полегшення творчих завдань заготівлі з пінопласту купити Україна або вибрати дерев’яні вироби, корми цього, у нас можна підібрати дріт для флористики та бамбукові шпажки, різноманітний папір, пряжу, шнури і не тільки.

IMG_0023-700x700.webp

Фата – ще один популярний аксесуар з фатину, причому, не обов’язково вінчальна, але і декоративна, призначена наприклад, для відвідування дівич-вечора, Хеллоуїна і всіляких тематичних вечірок. Закріпити фату або вуаль можна до обідка для волосся або шпильки, а для завершення композиції використовувати квіти штучні в потрібній колірній гамі, ягідки калини, фрукти та овочі, пір’їнки, помпони. Додатково можна задіяти бісер, стрази, паєтки, перлинні намистини https://100idey.com.ua/bizhuterija-ta-namistini-ua/namistini-ua/perli-skljanni-ua, які можна не тільки пришити, а й швидко зафіксувати на термоклеї за допомогою клейового пістолета.

IMG_4034-700x700.webp

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*