Словаччина повідомила про відкриття пішохідного КПП «Малі Селменці – Велке Слеменце»

1 серпня українсько-словацькій КПП Велке Селменце – Малі Селменці, де кордон можуть пересікати пішоходи та велосипедисти, знову відкривається – розповідає mukachevo.net

Про це повідомляє інформаційне агентство TASR з посиланням на прес-секретаря митниці Міхаловце Яну Німріхтеров. З серпня прикордонний пункт буде працювати щодня з 9:00 до 21:00. Німріхтерова звернула увагу на те, що громадяни України, які прибувають до Словаччини, повинні дотримуватись загальних положень Кодексу Шенгенських кордонів, а також карантинних заходів, розпоряджень Словацького управління охорони здоров’я.

“Словаччина відкрилася для українців, які пройшли повний курс вакцинації. Для тих, хто ще не вакцинувався, в’їзд можливий із самоізоляцією”, – написав міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Усі невакциновані особи, які в’їжджають на територію Словаччини, повинні піти на самоізоляцію терміном 14 днів (якщо за цей час не виникає симптомів або не проведено тестування). Самоізоляцію можна припинити, отримавши негативний результат ПЛР-тесту, зробленого не раніше, ніж на 5-й день.

Відповідно до інтерактивної мапи МЗС України, невакциновані українці можуть перетинати кордон за умови дозволу на проживання у Словаччині, родичі тих, хто мають дозвіл на проживання, студенти і школярі словацьких навчальних закладів.

Для в’їзду на територію Словаччини громадяни мають зареєструватись на урядовому сайті, підтвердити реєстрацію на кордоні, а також бути готовими підтвердити реєстрацію під час перебування на території країни.

Нагадуємо, чотирьох індійців затримано на кордоні з Угорщиною (ФОТО)

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*