Судитимуть за кількома статтями: в Ужгороді бухгалтер держпідприємства привласнив майже 1,3 млн грн

Ужгородською окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно головного бухгалтера держпідприємства за фактом вчинення ряду кримінальних правопорушень, що призвело до протиправного заволодіння майже 1,3 млн грн державних коштів.

За інформацією слідства, службовець безпідставно здійснив понад сотню операцій по перерахунку грошових коштів держпідприємства на банківський рахунок, який оформив на ім’я свого батька. Для цього створив у системі дистанційного обслуговування клієнтів банку документи із недостовірною інформацією про призначення платежу. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Закарпаття.

”Перерахунок грошей здійснювався нібито як аванс податку на додану вартість із вироблених в Україні товарів. Для цієї оборудки обвинувачений використовував як власний цифровий підпис, так і копії електронних підписів інших працівників установи, зокрема й керівника”, – йдеться в повідомленні.

Така протиправна діяльність тривала протягом трьох років. Своїми діями громадянин завдав підприємству збитки в особливо великому розмірі – на 1 млн 285 тис. грн. У подальшому службовець легалізував майже усі зазначені кошти шляхом здійснення кількох сотень видаткових фінансових операцій.

Особу обвинувачують у вчиненні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 200, ч. 1 ст. 361, ч. 1 ст. 362, ч. 1 ст. 209 КК України.

Нагадаємо, 29-річний берегівчанин опинився на лаві підсудних: відомо причину.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*