Сусідня із Закарпаттям Польща змінює систему вакцинації населення

Польський уряд не купуватиме китайську вакцину від коронавірусу через жорсткі умови виробників.

Про це заявили президент Польщі Анджей Дуда і голова МОЗ Польщі Адам Недзельський під час брифінгу 9 квітня, повідомляє ТСН.

“З китайської сторони були сформульовані пропозиції (щодо поставок вакцини, – ред). Але їхні умови, з якими співпрацює Єврокомісія, були, скажімо так, “дещо цікаві”, якщо йдеться про ціни і терміни поставок, що польський уряд не наважився купувати такі вакцини”, – пояснив Дуда.

Утім, очільник польського МОЗ Адам Недзельський повідомив, що країна змінює систему вакцинації: тепер вона відбуватиметься за роками народження, а не за професійними або суспільними групами.

“Ми ухвалили рішення про перезавантаження системи вакцинації. Це перезавантаження полягатиме в тому, що вакцинуватимуть за роками (народження), а групи, крім нульової і першої, які будуть вакциновані до кінця, в подальшому не розширюватимуться”, – пояснив він.

До слова, у Польщі на нульовому етапі вакцинують медиків, а на першому етапі осіб літнього віку, освітян, силовиків тощо.

Нагадаємо, у Польщі подовжили карантинні обмеження ще щонайменше до 18 квітня. У всій країні не будуть працювати заклади громадського харчування, ТРЦ та інші розважальні і культурні заклади.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*