Талановитий закарпатець Василь Федикович підкорює закордонне талант-шоу (ФОТО, ВІДЕО)

Талановитий закарпатець Василь Федикович взяв участь у кастингу румунського талант-шоу “Х-фактор”.

Мешканець села Лисичово, що на Іршавщині, Василь Федикович ( Vasyl Fedykovych) взяв участь у кастингу на шоу Xfactor Romania. Шоу вийде на екрани вже у вересні.

X Factor – це румунське телевізійне музичне шоу талантів, а якому беруть участь починаючі поп-співаки, взяті з публічних прослуховувань за мотивами серії “X Factor”. Проєкт транслюють на каналі Antena 1 у Румунії, де зможемо побачити виступ нашого земляка.

Відзначимо, що минулого року Василь Федикович взяв участь у кастингу вокального шоу “Superstar 2020”, що проходить в Чехії і Словаччині. За результатами талановитий хлопець потрапив до 50 кращих співаків.

Василь багаторазовий Лауреат різних Міжнародних і Всеукраїнських фестивалів-конкурсів. Також він брав участь в зйомках фільму “Сторожова застава (2017)” – Новий канал; учасник “Караоке на Майдані”- СТБ; проекту “ЛавЛаКАр’’- ТЕТ.  

В березні 2017 року співак запустив свій власний проект “Fedykovych”, де випустив свою авторську пісню “Без тебе згораю”. Аранжувальником пісні став директор Народного артиста України Тараса Петриненка – Валерій Куличкин. 

ЕКСКЛЮЗИВ

Нагадаємо, що Василь Федикович “запалив” фестиваль “Гамора”.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*