Там звірства – шокувальні: стало відомо, із якої бригади військові, яких закатували окупанти та зарили під Ізюмом (ФОТО, ВІДЕО)

Російські окупанти, погрожуючи розстрілом, змушували місцевих копати могили для закатованих та вбитих людей під Ізюмом.

Серед вбитих цивільних були також військові. За словами військова експерта Олега Жданова, під Ізюмом є тіла військових із 93-ї окремої механізованої бригади “Холодний Яр”. Про це військовий експерт розповів на своєму Ютуб-каналі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 11-річна дівчинка із Закарпаття намагалася вчинити самогубство (ФОТО 18+)

“Сьогодні продовжується ексгумація тіл в районі Ізюма. Це жахливе кладовище убитих людей, яких російські окупанти намагалися заховати у лісі. Була створена із місцевих жителів похоронна команда, яких змушували, погрожуючи розстрілом, копати могили, потім їх засипати. Ми зараз проводимо ексгумацію тіл. Більшість тіл із слідами катувань. У багатьох зв’язані руки. Там звірства шокувальні. Є тіла військових із 93 бригади. Є діти і є люди, яких зі слідами від осколків поранень, утриманих в результаті бойових дій чи обстрілу міста. Європа шокована. Не можна закінчити війну, не провівши Міжнародний трибунал та не засудивши головних військових злочинців”, – зауважив він.

Нагадаємо, що чергова страшна звістка сколихнула Закарпаття (ФОТО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*