Таро-прогноз на серпень 2021 року для всіх знаків Зодіаку

Поради будуть цінними для тих представників знаків зодіаку, хто звик перемагати.

Провести завершальний місяць літа на позитивній хвилі і досягти нових висот допоможе своєчасний прогноз, інформує Ukr.Media.

Завдяки своєчасним підказкам карт Таро провести серпень 2021 року успішно зможе кожен представник зодіакальних сузір’їв. Експерти рекомендують познайомитися з розкладами карт без поспіху, щоб глибше зрозуміти сенс кожного Аркана і залучити в життя безнапасні зміни.

Овни

Серпень почнеться з позитивної карти “Зірка”, яка обіцяє Овнам вирішення труднощів і початок шляху, який призведе до успіху. Головна порада карти — не згортати з обраного напрямку і не йти на поводу у руйнівних емоцій.

По карті “Правосуддя” Овни повинні бути гранично зібраними і уважними: карта говорить про сприятливий результат подій і нагороду лише в тому разі, якщо не намагатися досягти успіхів хитрістю.

Аркан “Відлюдник” випадає на кінець серпня, закликаючи Овнів своєчасно заповнювати запас сил, а також не рватися в бій без чіткого плану дій. За цією картою буде час для відпочинку, коли Овни зможуть відмовитися від застарілих ідей на користь подальшого розвитку.

Тельці

Початок місяця буде для Тельців не найпростішим. Аркан “Диявол” вказує на необхідність досягти гармонії з самими собою, приборкати свою темну сторону, щоб пізніше не шкодувати про скоєні проступки.

Аркан “Правосуддя” обіцяє Тельцям процвітання, але для цього важливо чинити чесно і не намагатися обдурити долю або оточення. По цій карті середина місяця буде важливим етапом, від якого буде залежати майбутнє.

Карта “Колісниця” говорить про насичене завершення серпня. По цій карті Тельці можуть не сумніватися в своїх силах — умінь і знань вистачить для того, щоб зробити рішучий ривок і досягти мети.

Близнята

Аркан “Ієрофант” закликає Близнят почати шлях духовного розвитку, щоб залишатися в гармонії з собою і зовнішнім світом. По цій карті важливо займатися осмисленою працею, щоб отримати гідну нагороду.

“Помірність” в розкладі — карта, що закликає Близнят не поспішати. З цього приводу позитивні зміни не змусять себе чекати. Спроба прискорити час призведе до того, що Близнята можуть промчати повз заповітні двері.

Аркан “Колісниця” завершує серпень, і по цій карті Близнята зможуть насолодитися перемогою, якщо докладуть зусиль. Пильність і обачність допоможуть пройти шлях до кінця і не оступитися за крок від поставленої мети.

Раки

Аркан “Смерть” відкриває серпень, закликаючи Раків не боятися нового життєвого етапу. У перших числах місяця з життя піде те, що втратило сенс, поступаючись місцем новим позитивним подіям.

По карті “Маг” Раки зможуть почати новий захопливий проєкт, розвивати свої таланти і розширювати горизонти. Рада Аркана — не боятися відповідальності і слухати своє серце, щоб знайти шлях до щасливого життя.

В кінці місяця по карті “Імператор” Ракам важливо діяти раціонально, щоб досягти успіхів. По цій карті не можна ставити себе вище оточення і намагатися обманом залучити в життя щастя.

Леви

Карта “Ієрофант” відкриває серпень, вказуючи на необхідність добре попрацювати, щоб отримати гідну нагороду. З цього Аркану важливо присвячувати час осмисленій праці, щоб встигнути все в строк.

Аркан “Маг” закликає Левів не боятися своїх бажань. По цій карті на початку місяця вийде без праці відкрити двері в щасливе майбутнє, якщо діяти рішуче, але при цьому не забувати про необхідну обережність.

По карті “Імператриця” Левів чекає спокійна середина місяця, коли можна покластися на долю і слідувати до поставленої мети. Аркан вказує на зростання і розвиток, нові досягнення в справах і особистому житті.

Діви

На початку серпня по карті “Місяць” Дівам належить почати шлях до зцілення від страхів, які заважають щастю і розвитку. Боротьба з ними дозволить остаточно попрощатися з нерішучістю і сумнівами.

Карта “Сила” віщує активну середину місяця, коли Дівам не можна зволікати. З цього Аркану можна сміливо закладати фундамент для майбутніх перемог, довіряти собі і шукати способи розвитку талантів.

“Верховна жриця” в розкладі — карта, що закликає Дів повірити в себе і навчитися довіряти своїй інтуїції. Передчуття допоможуть вчасно зробити рішучий ривок і досягти мети, а також попередять, якщо потрібно утриматися від активності.

Терези

Карта “Сонце” знаменує відмінний початок серпня, коли Терези зможуть однаково добре відпочити і відновити енергію, а також почати щось нове і захопливе. З цього Аркану немає причин для занепокоєння: шлях чистий, а життя наповнене радісними подіями.

“Закохані” в розкладі — карта вибору, який Терезам належить зробити самостійно. Аркан вказує на необхідність щось поміняти в житті, щоб залучити нові можливості і відкрити горизонти.

По карті “Імператор” Терезів чекають нові успіхи в діловому середовищі. Керуватися необхідно своїми кращими якостями характеру, щоб заслужити хорошу репетицію і претендувати на кращі умови праці.

Скорпіони

Аркан “Маг” говорить про можливість знайти новий шлях розвитку і без праці досягти всього, що було в планах. Скорпіонам варто покластися на себе, пройти свій шлях і подолати труднощі завдяки винахідливим рішенням.

По карті “Імператриця” події будуть розвиватися неспішно, проте це не повинно лякати Скорпіонів. Все йде своєю чергою, і в середині місяця можна плисти за течією, не побоюючись, що в життя прийдуть неприємності.

Карта “Дурень” виступає попередженням: в кінці місяця Скорпіони повинні бути пильні. Увага до деталей допоможе не упустити вигідних пропозицій і не помилитися при виконанні складної роботи.

Стрільці

Аркан “Імператриця” відкриває серпень, кажучи про те, що Стрільці незабаром отримають винагороду за свою працю. По цій карті квапити події не має сенсу — все відбудеться в покладений термін.

“Сонце” в розкладі — карта, яка вказує на позитивні зміни. З цього Аркану можна досягти запаморочливих висот, якщо вірити в свої сили і не боятися робити кроки назустріч своєму щастю.

По карті “Відлюдник” Стрільці зможуть залишити турботи, влаштувати собі вихідний і відновити енергію. Порада карти — думати про майбутнє і без жалю змінювати плани, якщо ідеї застаріли, щоб впускати в життя нові зміни.

Козероги

Аркан “Суд” відкриває серпень, закликаючи Козерогів бути пильними. По цій карті не складе труднощів здобути перемогу, але для цього важливо користуватися кращими якостями і бути чесними перед собою і оточенням.

По карті “Відлюдник” Козероги зможуть взяти паузу, щоб ще раз поміркувати про майбутнє, скласти план дій, щоб діяти усвідомлено і йти до мети найкоротшим шляхом. Порада карти — продовжувати духовний розвиток, який допоможе жити в гармонії зі світом.

По карті “Місяць” Козерогам належить боротьба зі страхами і сумнівами, які заважають жити щасливо. Аркан обіцяє позитивний розвиток подій, якщо не потурати тривожності і виховувати в собі самовпевненість.

Водолії

Аркан “Суд” закликає Водоліїв почати місяць з активної роботи над власним добробутом. По цій карті чесність і відповідальність допоможуть перемогти і без праці вирішити складні завдання.

Аркан “Маг” обіцяє Водоліям нові успіхи. Для того, щоб відкрити нові горизонти, потрібно не тільки завзятість, але і вміння мислити креативно. Нові способи вирішення поставлених завдань вельми полегшать роботу.

По карті “Імператриця” залишок серпня Водоліям варто провести в неспішному режимі. Карта обіцяє приємні зміни, і для цього не потрібно квапити події — все відбудеться вчасно, і життя заграє новими фарбами.

Риби

По карті “Колісниця” Рибам потрібно вміння бути відповідальними до кінця і контролювати події у що б то не стало. По цій карті позитивні зміни увірвуться в життя, якщо активно працювати над щасливим майбутнім.

Аркан “Правосуддя” закликає Риб зважувати кожен крок, приймати рішення, покладаючись на доводи розуму, щоб не помилитися і не накликати на себе негараздів, які віднімуть дорогоцінний час і сили.

По карті “Місяць” Рибам важливо залишатися пильними, довіряти лише фактам і не спиратися на домисли або чутки. Увага до деталей, відповідальність і цілеспрямованість допоможуть виконати поставлені завдання без праці.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*