Топ-менеджерам Нафтогазу піднімуть зарплату на 50%

Кабмін затвердив фінплан компанії зі збільшенням виплат співробітникам, незважаючи на зауваження міністра фінансів.

Уряд на засіданні в середу, 23 грудня, затвердив фінансовий план Нафтогазу на 2020 рік з чистим прибутком у 11,489 млрд гривень, – пише Кореспондент.

Виплати на користь держави складуть 58,113 млрд гривень. При цьому міністр фінансів Сергій Марченко зазначив, що, незважаючи на очікування прибутку, за дев’ять місяців компанія отримала 17 млрд гривень збитків. Також він пропонує переглянути дохідну і видаткову частину фінплану з урахуванням порушень, які були виявлені Держаудиторською службою. 

“Враховано обсяг видобутку газу Укргазвидобування, який не відповідає обсягу, який був визначений концепцією розвитку газодобувної галузі, тому що концепцією передбачається видобуток 21 млрд куб. м газу, а в проекті фінплану передбачено 13,3”, – зазначив Марченко. 

Крім того, він виступив за перегляд фонду оплати праці, який буде збільшено більш ніж у два рази. Міністр підкреслив, що фінпланом передбачається збільшення зарплати членів правління на 56% і зарплати рядового співробітника на 85%. Незважаючи на зауваження Марченка, Кабмін затвердив фінплан Нафтогазу.

Нагадаємо, що стала відома зарплата екс-керівника Нафтогазу Вітренка.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*