Тренер ФК “Ужгород” Володимир Васютик прокоментував гру проти “Діназа”

Головний тренер “ужгородців” Володимир Васютик прокоментував виїзний поєдинок проти “Діназа”, який завершився бойовою нічиєю 1:1.

“Гра лідерів, зазвичай, і носить такий характер: хто більше психологічно готовий, той і здобуває перевагу у матчі. “Діназ” — потужна команда. Протягом першого кола вона мені найбільше сподобалась із усіх суперників. Ми очікували такої гри і розуміли, що команда комбінаційно грає в атаці. Однак до пропущеного голу ми не дали їм створити багато в атаці. Вже потім, звичайно, відкрилися зони. Ми хотіли відігратися, тому в них з’явились моменти, якими вони не скористались. Ми шукали свій шанс в атаці, щоб врятувати гру. І не тільки врятувати: коли вже рахунок був нічийний, ми хотіли витягнути матч до перемоги”, — повідомив тренер “Ужгорода”.

Володимир Васютик також додав, що напередодні поєдинку готували декілька варіантів гри: “У нас перед матчем були травмовані — Василь Беца та Сергій Майборода. А на розминці перед поєдинком вилетів Роман Цень. Ми розуміли, що такі перестановки відобразяться на нашій грі теж. Але ми їхали на Київщину, налаштовуючись на перемогу. Ми не збиралися автобус ставити. Ми так і не робили”, — прокоментував наставник.

“Нічия має важливе значення, але тут будь-хто з суперників, які знаходяться у першій п’ятірці, буде до останнього туру боротися за вихід у Першу лігу”, — підсумував Володимир Васютик.

ФК “Ужгород”

Нагадаємо, ужгородський «Минай» зіграв з ковалівським «Колосом» – відомі результати матчу.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*