Тривалість відключень зростає: Закарпаттяобленерго терміново звернулось до людей

У зв’язку з дефіцитом потужності в об’єднаній енергосистемі України та з метою режимного її збалансування диспетчерською РДЦ НЕК “Укренерго” доводяться до кожного ліцензіата граничні величини споживання електричної потужності регіону.

Так, для Закарпатської області на 26 листопада доведена величина ліміту потужності становить 232,73 МВт. Для дотримання заданих величин диспетчерськими службами Закарпаттяобленерго здійснюються вимкнення фідерів з підстанцій 110/35 кВ. Поточний дефіцит потужності на 12.00 годину складав 150 МВт, на 18.00 годину дефіцит потужності зросте до величини 197 МВт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Зеленського назвали два способи досягнення миру: росіяни або йдуть з України, або – в неї

“На жаль, через недотримання рекомендованих заходів з обмеження споживання електроенергії споживачами області, дефіцит потужності зростає, – заявили в “Закарпаттяобленерго”. – Тому тривалість відключення та кількість відключених населених пунктів до вечірнього максимуму зростає та унеможливлює заходи з чергування вимкнень згідно з оприлюдненими на сайті термінами/часовими межами”.

Пріоритетними об’єктами критичної інфраструктури, для яких заходи з відключення не застосовуються, є лікувальні заклади, об’єкти транспортної інфраструктури, телекомунікаційні об’єкти зв’язку, військові об’єкти, об’єкти ДСНС, спеціалізовані заклади та інші супутні об’єкти, які задіяні в схемі живлення об’єктів критичної інфраструктури.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Військком розповів, яке покарання чекає на ухилянтів

“Додатково відзначимо, що є низка ліній елетропередавання 6-10 кВ, які не підлягають обмеженою через їхнє застосування в системній автоматиці захисту об’єднаної енергосистеми України, 1 черга АЧР (автоматичного частотного розвантаження)”, – зазначили в Закарпаттяобленерго.
“Шановні споживачі! Звертаємо вашу увагу на те, що при недотриманні граничних величин за розпорядженням чергового диспетчера РДЦ НЕК “Укренерго” може бути застосований спеціальний графік аварійних відключень зі знеструмленням районів області на значний термін”, – попередили в компанії.
“Тому товариство зробить все можливе для дотримання оприлюднених на сайті термінів та переліку вимкнених населених пунктів при дотриманні споживачами заходів з обмеження та ефективного використання електричної енергії та дотримання доведених граничних величин”, – підсумували в Закарпаттяобленерго.

Нагадаємо, що на війні загинув командир закарпатського батальйону (ФОТО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*