На пл. Героїв у Берегові відновлено функціонування спеціальної рамки з оприскувачами води. Відтак, у спеку у кожного бажаючого є можливість освіжитися, використовуючи цю установку.

Про це повідомив учора Берегівський міський голова Золтан Бабяк.
Нагадуємо про Урочисте відкриття оновленої ДЮСШ в Мукачеві

Додайте коментар