У Чехії новий рекорд за кількістю госпіталізацій з Сovid-19

У понеділок в Чехії налічувалося 9901 чоловік, госпіталізованих з коронавірусів, що є рекордним числом. Більше 2 тис. пацієнтів знаходяться у важкому стані.

У понеділок кількість пацієнтів у важкому стані, поміщених в відділення інтенсивної терапії, також було найвищим за всю епідемію. Їх було 2045 чоловік, – повідомило aroundprague.

Станом на ранок середи госпіталізовано 9006 осіб, з яких 2016 знаходяться у важкому стані. Не виключено, що в найближчі дні дані будуть переглянуті знову.

Через припливу пацієнтів з Сovid-19 лікарням доводиться обмежувати допомогу в інших палатах, що може негативно вплинути на майбутнє. Поки що кількість пацієнтів зростає, незважаючи на вжиті заходи і запуск вакцинації.

Навантаження на працівників охорони здоров’я величезна: під час осінньої хвилі епідемії в лікарнях в найважчі дні перебувало максимум близько 8150 чоловік. Збільшення ще більш помітно серед пацієнтів у важкому стані, яким потрібне підключення до пристроїв або респіраторна підтримка. У минулому році їх було максимум близько 1200 чоловік.

Число репродукції, що показує середнє число інших людей, інфікованих від одного позитивного, залишається трохи нижче одиниці. На сьогоднішній день вона збільшилася з 0,94 до 0,97. Якщо дане число перевищує одиницю, то це означає, що епідемія прискорюється.

У вівторок було зареєстровано ще 13 934 випадки захворювання Covid-19, що приблизно на 1400 менше, ніж у той же день минулого тижня. З моменту перших підтверджених випадків захворювання на початку березня минулого року було виявлено понад 1,4 млн інфікованих, понад 1,2 млн були вилікувані.

На сьогоднішній день в Чеській Республіці від Covid померли 23 902 особи, останнім часом майже кожен день вмирають більше 200 інфікованих. Цього року від коронавируса померло більше людей, ніж в минулому році – торішня статистика показує 11 940 смертей, а з початку цього року на даний момент померло 11 962 особи.

В останні дні епідемія найбільш широко поширилася в районах Яблунець, Їндржихув-Градец і Млада-Болеслав, де за останній тиждень виявлено понад тисячу нових випадків на 100 тис. Жителів.

У вівторок лабораторії провели понад 155 тис. Тестів на наявність Сovid-19, з яких близько 120 тис. Були на антигени, тобто менш чутливі, ніж тести ПЦР. Майже 37% всіх проб були позитивними, що майже стільки ж, скільки тиждень тому, в попередні два дні їх частка була нижче 30%. Так звана семиденний змінна середня становить близько 33%.

Індекс ризику PES четвертий день залишається на рівні 71 пункту, що відповідає четвертому з п’яти рівнів. У порівнянні з попереднім днем ​​репродуктивне число збільшилося приблизно на три сотих, інші три показника для підрахунку балів трохи покращилися.

Спочатку передбачалося, що індекс буде впливати на заходи по боротьбі з поширенням хвороби, але тепер його значення більше не актуальне. Головний показник для уряду – це завантаженість лікарень. Згідно з недавніми заявами міністрів, можна буде послабити обмеження, коли кількість госпіталізованих знизиться приблизно до 3 тис., Тобто до третини від нинішньої ситуації. Також повинна поліпшити епідемічну ситуацію вакцинація.

Нагадаємо, президент Чехії хоче відставки глави МОЗ за недовіру до російського ”Супутника”.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*