У Чехії заборонили збиратися в групи більше 2-ох осіб

Уряд підтвердив міру МОЗ, яка забороняє зборів більше двох осіб, як в приміщенні, так і на вулиці. 

Ці обмеження трохи пом’якшили для спортсменів: на спортивному майданчику можуть перебувати максимум 12 чоловік, розділені на шість груп по дві людини в кожній. На похоронах і весіллях можуть бути присутніми до 15 осіб. Про це пише aroundprague.cz.

«Ситуація, як і раніше нестабільна. Оптимальне співвідношення – це 100 інфікованих на 100 тис. Жителів, зараз їх в шість разів більше », – сказав Петро Аренбергер, глава МОЗ.

Ще одна проблема – бразильська мутація, яка була підтверджена на минулому тижні в районі Дечин. 

«Вона менш сприйнятлива до вакцинації. Навіть у вакцинованих людей можуть бути деякі симптоми », – сказав Аренбергер, додавши, що мета полягає в тому, щоб запобігти її поширенню.

Таким чином, уряд підтвердив міру МОЗ, на підставі якої люди з декількох домогосподарств можуть зустрічатися на вулиці і в приміщенні в кількості не більше двох осіб.

За словами Аренбергера, відомство спробувало надати достатнє обґрунтування надзвичайного заходу. Раніше суд скасував деякі заходи міністерства через недостатню обґрунтованість. 

«Ми постаралися уникнути цієї помилки і врахували всі зауваження судів до попередніх рішень», – сказав міністр.

Однак для спортсменів буде виняток. На одному спортивному майданчику можуть перебувати до шести груп з двох чоловік. Але вони повинні дотримуватися відстані мінімум 10 метрів один від одного.

Трохи змінюються правила проведення весіль і похоронів. Брати участь в них зможуть 15 осіб.

Нагадаємо, 76-річний президент Чехії почав пересуватися в інвалідному кріслі: що сталося.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*