У Чехії зареєстрували ще чотири смерті після щеплення від Covid-19

Державний інститут по контролю за ліками повідомив про чотири смертельні випадки за останній тиждень після вакцинації проти Сovid-19. 

Всього їх зареєстровано 25. Він відправив звіт в європейську базу даних про побічні реакції, де оцінюються дані випадки. Станом на вечір вівторка люди повідомили про 2288 передбачуваних побічних ефектах вакцини проти Covid-19, що на 365 більше, ніж тиждень тому. Це випливає з інформації, опублікованої в четвер Державним інститутом по контролю за ліками (SÚKL) в черговому звіті. Про це повідомляє aroundprague.cz.

SÚKL заявляє, що всі повідомлення про смерті в Чеській Республіці ретельно аналізуються і згодом оцінюються Комітетом Європейського агентства з лікарських засобів (EMA), в якому Чеська Республіка має своїх представників.

«Як і в інших повідомленнях, в цих випадках це тільки підозра на зв’язок з вакцинацією, тимчасовий зв’язок безумовно не означає причинний зв’язок», – пише SÚKL.

Наприклад, якщо EMA робить висновок, що існує причинний зв’язок між продуктом і реакцією, воно може змінити свій дозвіл на продаж. Згідно з попередніми звітами EMA про вакцинах Pfizer / BioNTech і Moderna, більшість смертей було пояснено загостренням вже існуючих захворювань. EMA заявило, що навіть вакцина AstraZeneca не збільшує ризик утворення тромбів, що було зареєстровано в деяких країнах.

Люди також повідомляють про передбачувані інших побічні ефекти вакцин проти Сovid-19, найчастіше описуючи такі реакції, як лихоманка, озноб, втома, реакції в місці ін’єкції, симптоми грипу тощо.

До вечора вівторка, який також включає поточні повідомлення про побічні ефекти, приблизно 384 800 чоловік в Чеській Республіці отримали обидві необхідні дози вакцини, а 1 033 273 людини отримали одну дозу вакцини. У Чеській Республіці використовуються три види вакцини, а саме від компаній Pfizer / BioNTech, Moderna і AstraZeneca.

Будь в курсі останніх новин!
Підписуйся на нашу Facebook-сторінку та Telegram-канал!!!

Нагадаємо, у Празі орендували розкішний готель для хворих на COVID безхатьків.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*