У Довжанській громаді творитимуть політику разом із молоддю (ФОТО)

9 травня 2023 року у Довжанській територіальній громаді презентували проєкт “Творимо молодіжну політику в громаді разом із молоддю” програми “Мріємо та діємо”.

Регіональна координаторка програми “Мріємо та діємо” Марина Сташина Неймет розповіла, що проєкт планує надати підтримку молоді громад-партнерок в розробці та впровадженні молодіжних програм, заснованих на сучасних підходах використання локальних даних та потребах молоді, а також в забезпеченні цілісного бачення молодіжної політики, та забезпечення і впровадження цільовим фінансуванням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 22-річна закарпатка в мережі торгувала неіснуючими товарами: які наслідки

Відправивши заявку на участь у проєкті “Творимо молодіжну політику в громаді разом із молоддю” програми “Мріємо та діємо”, для нашої громади настали декілька днів хвилюючого очікування. Адже ми розуміли, що це надзвичайна можливсть для збагачення знань та впевненого старту.
Скільки ж було емоцій, коли прийшов лист зі словами “Шановна команда Довжанської громади! Із радістю повідомляємо, що ваша громада успішно пройшла відбір та була обрана для подальшої участі в проєкті…” – розповідає ІАА Закарпатський ДІАЛОГ голова Молодіжної ради Довжанської громади Олександра Леньо-Данканич.

Очікується, що ця програма буде спиратись на пріоритети Національної молодіжної стратегії до 2027-го року та відображатиме участь молоді в подоланні наслідків війни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шмигаль розповів, коли почнеться контрнаступ ЗСУ

Як єдина громада зі всієї Закарпатської області, що прийматиме участь, водночас відчуваємо неабияку відповідальність. Бо після проходження інтенсивної навчальної програми, зможемо подлитися набутими знаннями із іншими громадами, – додала пані Олександра.

Створення молодіжної програми в громаді проводиться в рамках проєкту “Творимо молодіжну політику в громаді разом із молоддю”, який організовано в межах програми «Мріємо та діємо», що впроваджується за фінансової підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується ІREX у партнерстві з Будуємо Україну Разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (ІRI) та Zinc Network.

Програма USAID «Мріємо та діємо» – 5-річна програма, спрямована на розвиток та підтримку молоді в Україні, створення сприятливого середовища, в якому молодь матиме можливість реалізувати свої мрії, ідеї та бачення розвитку країни. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Полеглому воїну із Закарпаття хочуть присвоїти звання Героя України

Використовуючи орієнтований на молоде покоління підхід – не для молоді, а разом з молоддю – програма сприяє молодіжним інноваціям, підприємництву, посиленню участі у прийнятті рішень у громадах та розв’язанні проблем на національному рівні, а також посилює потенціал української молоді бути рушійною силою плюралізму та поваги до різноманітності.

«Мріємо та діємо» залучає молодь до розробки та реалізації проектів та ініціатив, а також проводить дослідження, щоб на їх основі формувати молодіжну політику та рухатись до ефективних та стійких змін.

ЕКСКЛЮЗИВ

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*